ثبت دامنه

خرید و ثبت دامنه از سام سرور؛ آدرس سایت خود را با خیال راحت ثبت کنید.

سام سرور ارائه دهنده خدمات جستجو، انتقال و ثبت دامنه, شما میتوانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و ارزان تر از همه جا ثبت کنید و همچنین بک اردر دامین در بیش از 400 پسوند مختلف می باشد. ثبت دامنه در سام سرور، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید Domain به شما ارائه می شود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

  • ارزان ترین ثبت کننده دامین

  • تنظیم DNS ها از پنل کاربری

  • ثبت آنی دامنه

  • قابلیت قفل دامنه

  • ارائه نمایندگی ثبت دامنه

توضیحات مربوط:

امکان ثبت و تمدید دامنه IR بین ساعت ۲۳:۰۰ تا ۱ بامداد وجود ندارد.

حداقل طول نام دامنه 3 کاراکتر می باشددامنه با حروف فارسی فقط با پسوند com و net قابل ثبت است. (مثال: com.محمد)

برای تسریع در روند ثبت، دامنه ها به نام سام سرور ثبت می شوند و پس از ثبت می توانید از داخل پرتال سام سرور مشخصات دامنه را ویرایش نمایید.

دامنه هایی مانند Iran.com یا Ali.com که اصطلاحاً Premium می باشند با هزینه معمول قابل خرید نبوده و جهت ثبت این دامنه ها لازم است تا هزینه بیشتری را که توسط رجیسترار اعلام می شود پرداخت نمایید.

……………………
330,00 تومان
……………………
ثبت دامنه
……………………
327,600تومان
……………………
ثبت دامنه
……………………
254,900 تومان
……………………
ثبت دامنه
……………………601,282 تومان
……………………
ثبت دامنه
……………………5,000 تومان
……………………
ثبت دامنه
……………………600,307 تومان
……………………
ثبت دامنه

دامنه

دامنه (دامین یا Domain) عبارتی است متشکل از حروف لاتین به علاوه ی برخی از کارکتر ها مانند خط تیره می باشد که کاربران شما به وسیله ی ورود این نام در مرورگر به سرور شما هدایت می شوند و محتوی سایت شما را مشاهده می کنند. انتخاب نام دامنه می تواند سهم مهمی در برندینگ و اعتبار کسب و کار شما در آینده داشته باشد. با مطالعه ی راهنمایی های موجود در مجموعه مقالات سام سرور می توانید از اصول و راهکار های کاربردی انتخاب دامنه ای مناسب استفاده نمایید. سام سرور به عنوان مرجعی معتبر و مورد اعتماد شما مخاطبین عزیز امکان ثبت، تمدید و انتقال تمام پسوند ها را برای شما فراهم نموده است.
همچنین به اختصار پیشنهاد ما این است که علاوه بر انتخاب پسوندی مناسب (com, info, net, biz , org, me, ir و…)، متناسب با کاربری خود به موارد زیر نیز دقت داشته باشید:
* به یادماندنی بودن و قابلیت برندینگ
* ویژگی تک نگارشی بودن
* کم بودن تعداد کاراکتر