سرور مجازی NVME ایران🇮🇷

سرور مجازی ایران، یک ماشین مجازی می‌باشد که امکان اجرا، نصب و قابلیت کنترل نرم‌افزارها را مانند یک سرور واقعی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. تنوع در تکنولوژی و نرم‌افزارها در کنار تنوع سخت‌افزاری حداکثر حق انتخاب ممکن را به مشترکین خواهد داد تا مناسب‌ترین VPS را برای خود برگزینند.
سام سرور برای میزبانی سرور های مجازی ایران از دیتاسنترهای زیرساخت، افرانت، پارس آنلاین و آسیاتک (برج میلاد) استفاده می کند.

سرور مورد نظر خود را جهت مشاهده جزئیات انتخاب کنید

میلاد برج
Vps-4

____مشخصات____
پردازنده : 2Core 
رم : 4 GB
هارد : 30GB SATA
ترافیک : Unlimited 
پورت : 1 GB
آی پی : تعداد مورد نیاز

____قیمت____
130 هزار تومن!

ثبت سفارش
میلاد برج
Vps-6

____مشخصات____
پردازنده : 4Core 
رم : 6 GB
هارد : 60GB SATA
ترافیک : Unlimited 
پورت : 1 GB
آی پی : تعداد مورد نیاز

____قیمت____
240 هزار تومن!

ثبت سفارش
میلاد برج
Vps-8

____مشخصات____
پردازنده : 6Core 
رم : 8 GB
هارد : 90GB SATA
ترافیک : Unlimited 
پورت : 1 GB
آی پی : تعداد مورد نیاز

____قیمت____
350 هزار تومن!

ثبت سفارش
میلاد برج
Vps-16

____مشخصات____
پردازنده : 8Core 
رم : 16 GB
هارد : 200GB SATA
ترافیک : Unlimited 
پورت : 1 GB
آی پی : تعداد مورد نیاز

____قیمت____
400 هزار تومن!

ناموجود

سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی (Virtual Private Server) با نام اختصاری VPS لینوکس و ویندوز از دیگری خدماتی است که به عنوان یکی از خدمات اصلی میزبانی وب در سام سرور به صورت تخصصی پیاده سازی گردیده است. این خدمات با هر دو زیرساخت سرور های مجازی سنتی (پلتفرم های مجازی ساز مانند KVM) و فناوری های نوین سرورهای ابری (ایروسرور) یکی از وجوه تمایز و خدمات تخصصی این مجموعه می باشد که وب سایت های بسیار پر بازدید و معتبری در ایران در حال استفاده از این خدمات به عنوان زیرساخت میزبانی وب خود هستند. اگر قصد خرید سرور مجازی را دارید در ادامه توضیحات مربوط به این سرویس را بطور کامل مطالعه کنید و در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید با تیم پشتیبانی سام سرور در تماس باشید. خدمات سرور مجازی دارای انواع سیستم عامل های لینوکس و ویندوز در داخل و خارج از کشور می باشد که با امکان ارائه ویژگی های مختلفی مانند هارد پر سرعت، رم DDR4، ترافیک نامحدود و… طیف وسیعی از کاربری های متفاوت فنی و تجاری را پوشش می دهد.

سرور لینوکس یا ویندوز؟

سرور مجازی لینوکس یا ویندوز؟

فناوری سرور مجازی ارتباط مستقیمی با سیستم عاملی که بر روی آن سرور نصب می شود، ندارد. با این توضیح انواع سرور مجازی های ایران یا خارج و لینوکس یا ویندوز صرفاً ویژگی هایی هستند که گویای محل میزبانی سرور یا سیستم عامل آن هستند. یکی از نکات اصلی در خصوص تفاوت بین این دو سیستم عامل در بحث سرورها، رابط کاربری (یا همان نمایش گرافیکی برای ارتباط و مدیریت سرور) است.
در سرور مجازی ویندوزی شما به صورت پیشفرض می توانید به سرور خود ریموت زده و در محیطی شبیه به ویندوزهای خانگی به مدیریت سرور خود بپردازید اما در سرور مجازی لینوکسی به صورت پیشفرض رابط گرافیکی وجود ندارد و ارتباط با سرور از طریق SSH و کدهای دستوری (Command Line) ویژه لینوکس می باشد. البته به هر حال پیشنهاد سام سرور تهیه یکی از کنترل پنل های میزبانی وب سی پنل، دایرکت ادمین یا پلسک برای سرور می باشد که در اینصورت این کنترل پنل ها، فارغ از لینوکس یا ویندوز بودن سرور شما، رابط گرافیکی را در اختیار شما قرار خواهند داد که مشکل نبود رابط گرافیکی در سرور مجازی لینوکس را حل کرده و دیگر این مورد تفاوت یا نکته ای خاص بین سرورهای مجازی ویندوز و سرورهای مجازی لینوکس نخواهد بود.
علاوه بر این شما با تهیه خدمات vps از سام سرور در هر لحظه و بدون نیاز به تیکت یا پرداخت هزینه اضافه می توانید سیستم عامل سرور خود را تغییر دهید. با این حال آنچه که معیاری مهم در انتخاب سیستم عامل سرور است، کاربری مدنظر شما است که به اختصار برای میزبانی نرم افزار یا وبسایت هایی که به زبان های از گروه مایکروسافت (زبان C#، .NET FrameWork یا سیستم مدیریت محتوای DNN و…) توسعه داده شده اند و یا دیتابیس از نوع SQL Server دارند سرورهای ویندوزی بهتر و برای میزبانی نرم افزارها یا وبسایت های دیگر مانند سایت های وردپرس، ووکامرس، جوملا، پرستاشاپ و… یا دیتابیس MySQL سرورهای لینوکسی بهتر می باشد و البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در این خصوص، کافی است از طریق هر یک از راه های ارتباطی با مشاوران فروش ما در تماس باشید.از ما مشاوره بخواهید

تیم پشتیبانی سام سرور در تمام روزهای هفته و ساعات اداری روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.