خدمات دیگر

گواهی SSL

با خرید SSL، می توانید برای کاربران وب سایتتان محیطی امن تر بسازید.گواهینامه SSL روشی مناسب برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت استفاده می شود که با رمزنگاری باعث افزایش و غیر ممکن کردن حملات به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور میگردد.HTTPS بر روی وب سایت نشان دهنده ارتباط امن سایت و کاربر است.

مشاهده پلن ها

اجاره لایسنس

سام سرور ارائه دهنده سرور های اختصاصی لینوکس و ویندوز در ایران, آلمان,فرانسه, کانادا و آمریکا قیمت مناسب، تنوع در انتخاب محل سرور، استفاده از سخت‌افزارهای روز، سیستم مانیتورینگ دائمی و پشتیبان فنی تضمین کننده‌ی کسب و کار آنلاین .شما خواهد بود

مشاهده پلن ها

پشتیبان گیری

با استفاده از فضای پشتیبان و نگهداری از اطلاعات و داده‌ها، اطمینان خاطر خواهید داشت که تا در صورت بروز مشکل اطلاعات شما حفظ خواهد شد. یکی از مهمترین مواردی که در راه اندازی کسب و کار آنلاین خود باید به آن توجه کنید ، اهمیت بکاپ گیری می باشد.

مشاهده پلن ها

همکاری در فروش

سام ‌سرور جهت همکاری در فروش سرویس های هاستینگ از کاربران گرامی، دعوت به همکاری می‌نماید. سیستم همکاری در فروش ایران‌سرور پس از عضویت در ایران‌سرور و فعال سازی لینک بازاریابی قابل ارائه می‌باشد.

مشاهده پلن ها

اجاره IP

سام سرور به عنوان یکی از بزرگترین نماینده های RIPE امکان اجاره رنج آی پی ۲۵۶ تایی را فراهم نموده است.

مشاهده پلن ها

سرویس های ارزی

اگر برای خریدهای اینترنتی نیاز به ویزا کارت، مسترکارت و یا پی پال دارید، سام سرور آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین، اگر به دنبال راهی برای تبدیل درآمدهای ارزی خود به ریال هستید، می توانید از خدمات ارزی سام سرور استفاده کنید.

مشاهده پلن ها