سرور مجازی آلمان

چرا سرورهای مجازی سام سرور جزء بهترین ها هستند ؟

سرور مجازی با هارد SSD NVMe و رم پر سرعت DDR4 مخصوص سایت های پربازدید با مصرف بالای منابع سرور و همچنین اجرای انواع اپلیکیشن ها و ربات ها از جمله ربات های تلگرام که نیاز به سرعت بالایی دارند است. همچنین برای ربات های تلگرامی می توانید از هاست مخصوص تلگرام بستلا استفاده کنید.
فناوری هارد های SSD NVMe امروزه بالاترین سرعت ممکن را در بین انواع هارد های دیگر دارد و این امر باعث می شود کمترین فشار به Ram و Cpu وارد شود و بالاترین سرعت بارگذاری را ارائه می دهد.
در سام سرور منابع سرور مجازی یا همان VPS که با هارد SSD NVMe ارائه می گردد کاملا اختصاصی بوده و با مجازی ساز قدرتمند KVM مدیریت می شوند. بستلا از معدود شرکت هایی است که امکان خرید سرور مجازی با تحویل آنی را فراهم کرده است.

سرور مجازی SSD NVME آلمانAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

server 1

130

هزار تومان

Location Germany

RAM 512

30GB NVME

1core

3700mhz

1GB PORT

KVM

server 2

140

هزار تومان

Location Germany

RAM 1

50GB NVME

1core

3700mhz

1GB PORT

KVM

server 3

180

هزار تومان

Location Germany

RAM 2

70GB NVME

1core

3700mhz

1GB PORT

KVM

server 4

260

هزار تومان

Location Germany

RAM 4

100GB NVME

2core

7400mhz

1GB PORT

KVM

مجازی ساز KVM چیست ؟

KVM که مخفف شده عبارت Kernel-based Virtual Machine می باشد یک تکنولوژی مجازی ساز متن باز در هسته لینوکس است. KVM این امکان را می دهد تا یک سرور فیزیکی را بتوانید به راحتی به چندین سرور مجازی تبدیل کنید. به وسیله KVM می توانید تنها با چند کلیک سرور مجازی را به سرعت راه اندازی کنید. در این پنل که به همراه سرور مجازی سام سرور به شما ارائه می شود شما می توانید سرور خود را به صورت کامل مدیریت کنید و همچنین میزان مصرف منابع سیستمی را مشاهده کرده و همچنین سرور خود را خاموش و روشن و یا از طریق VNC از راه دور آن را مدیریت کنید. همچنین شما دسترسی کامل با یوزر root در سیستم عامل لینوکس و یوزر administrator در سیستم عامل ویندوز به SSH سرور مجازی را خواهید داشت. 


چرا باید سرویس های سام سرور را انتخاب کنیم؟